Search
Close this search box.

הכי מושלם שיש – טיפים להפקת אירועים בצפון

כל מי שעורך אירוע בצפון, בין אם זהו אירוע פרטי ובין אם עסקי, שואף באופן טבעי להרשים את האורחים וליצור רגעים בלתי נשכחים. מאחר שרף הציפיות עולה בהתמדה, נדרשת תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט על-מנת ליצור אירוע מושלם – והטיפים בעמוד זה יעזרו לכם לעשות זאת נכון.

1. קונספט

אחד המפתחות העיקריים להצלחת אירוע הוא ייחודיות. כשהאירוע שלכם לא נראה ומרגיש כמו עוד אינספור אירועים אחרים, לא נוצרת אצל האורחים תחושת Been there done that, ומפלס ההתרגשות עולה. קונספט נכון מייצר מקוריות, ובנוסף הוא מקל לבחור את שאר מרכיבי האירוע – לוקיישן, הזמנות, סידור פרחים, מוזיקה, מתנות לאורחים ועוד ועוד.

2. אירוע בחיק הטבע

הצפון הוא החלק היפה ביותר בישראל. החיבור לטבע נוכח בכל מקום, כולל בערים הצפוניות ואפילו אלה הגדולות כמו חיפה, הצבע הירוק שולט והפריחה מורגשת היטב. בהתאם כדאי לשקול אירוע בחיק הטבע, וגם גן אירועים פתוח הוא לוקיישן מוצלח לחתונה, ברית מילה, יום נישואין עגול ומושקע, השקת מוצר, ערב חברה ועוד. אם אכן נבחרת האופציה של אירוע בחיק הטבע והוא מתקיים בשעות היום, חשוב לדאוג לפתרונות הצללה. דגש נוסף הוא לוודא שהגישה למקום נוחה ונגישה.

3. לו"ז מסודר

הפקת אירוע היא פרויקט מורכב שכרוך בקבלת החלטות רבות ולכן גם בלא מעט התלבטויות. הרצון להגיע לבחירות אופטימליות מובן, ומובן גם הצורך באיסוף מידע וקבלת מספר הצעות מנתוני שירות שונים בכל קטגוריה, אבל במקביל חשוב לקבוע מראש לו"ז מסודר שיכלול גם דדליין לסגירת כל אחד מהמרכיבים של האירוע. התנהלות מאורגנת עם לו"ז מסודר גם מבטיחה שאף משימה לא תיפול בין הכיסאות, וכך כל פרט ופרט באירוע יהיו בדיוק כפי שאתם רוצים.

4. פרחים

הצפון הוא כאמור אזור שמחובר לטבע, ולכן אין פלא שהאסוציאציות המידיות של אירוע בצפון כוללות גם פרחוניות וירוק. על-מנת להנכיח את האנרגיות החיוביות של הצומח גם באירוע שלכם מומלץ לעטר אותו בסידור פרחים מרשים. הכתובת היא חנות מקצועית שמבצעת משלוח פרחים בחיפה והצפון, ואם כבר יש לכם קונספט צוות החנות יוכל להתאים עבורכם סידור פרחים ייחודי שיותיר חותם עז על כל האורחים.

5. תפריט מגוון שמותאם לכולם וכולן

הפן הקולינרי משפיע במידה לא מבוטלת על הצלחת כל אירוע. הטיפ החשוב ביותר בהקשר זה הוא לבחור בתפריט מגוון שיספק מענה לכל אחד ואחת מהמשתתפים באירוע שלכם. כדאי לזכור שכיום ישנם לא מעט צמחונים וטבעונים שמצפים למנות ללא מרכיבים מהחי, במקרים רבים יש אנשים רגישים לגלוטן שזקוקים למנות ללא חלבון זה, סביר להניח שיהיו אורחים שרוצים לשמור על תזונה מאוזנת ובריאה גם באירוע וישנן עוד העדפות תזונתיות. ככל שהתפריט יהיה עשיר יותר, כך יהיו יותר אפשרויות בחירה לאורחים – וכולם יצאו שבעים ושבעי רצון מהאירוע.

6. צילום מושקע

יישום כל הטיפים הקודמים מבטיח אירוע מוצלח ומהנה מאוד. בהתאם תוכלו לרוות נחת רבה תוך כדי השמחה, וכדי להמשיך לרוות נחת ולמצות את החוויה שהשקעתם בה מאמץ לא מבוטל כדאי לוודא שהאירוע יתועד ברמה גבוהה במיוחד. בהתאם רצוי לשקול צילום גם של וידאו ולא "רק" סטילס, ובכל מקרה להפקיד מלאכה זו בידיים מנוסות. עוד דגש הוא צוות צילום גדול מספיק בהתאם למספר המשתתפים באירוע, השטח שבו הוא מתקיים ונפח הפעילות – כך שאף רגע מושלם לא יתפספס. בדרך זו תוכלו במהלך האירוע להתמסר אליו, ובהמשך לחזור אל כל הרגעים היפים.

מאמרים נוספים בנושא
תוכן עניינים
Picture of שמרית גנור
שמרית גנור

שמרית מתמחה בהפקות אירועים מעל 6 שנים.
שמרית יודעת גם לעשות הפקות אירועים במקומות מיוחדים כמו חתונה בטבע או באיזה פארק

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!