חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הפקת אירועי חברה מעוצבים

הפקת אירועי חברה מעוצביםאירוע חברה מעוצב עוסק כולו, כשמו כן הוא – בעיצוב. הוא נועד ליצור חוויה שגורמת לאורחים להפיק את המירב מהאירוע, בעוד כי אירועים מסוימים מתוכננים להעניק גם ערך מוסף כלשהוא. מתכננים אירוע חברה? הנה כמה דגשים ששווה לקחת בחשבון. 

אירוע חברה הוא אירוע רשמי לחברה ולעובדיה, לרוב בצורת פעילות עם יעד מוגדר. בעוד כי אפשר לבחור בפעילויות כמו הרצאות מעניינות בנושאי התעשייה בה עוסקת החברה, אפשר גם לבחור מגוון אטרקציות שונות לאירועי חברה ולתכנן את האירועים בצורות שונות. הנה מה שצריך לדעת כדי ליצור את ה-אירוע ה-מושלם, המידע בחסות צוות המרכז להפקות אירועים.

אירועים אופייניים לחברות וארגונים ומטרותיהם 

ישנם סוגים רבים ושונים של אירועים שחברות וארגונים יכולים לקיים, כאשר אירועים אלו כוללים, בין היתר, השקות מוצרים, כנסים, סדנאות ותערוכות שונות. בתוך כך, הפקת אירועי חברה מעוצבים היא חלק חשוב מאסטרטגיית השיווק של כל עסק. וכמובן, שעיצוב אירועים אלו הוא תהליך מורכב הדורש הרבה תכנון ויצירתיות כדי לוודא שהם באמת צולחים.

בסופו של דבר, מטרות אירועי החברה הן שונות ומגוונות. למשל, הם מספקים הזדמנות לחברות להתחבר ללקוחותיהן וללקוחות הפוטנציאליים שלהן, כמו גם מאפשרים להם להציג את המוצרים או השירותים שלהם באור חדש שיעודד מכירות או יוביל הזדמנויות עסקיות חדשות. בתוך כך, אירועי חברה הם אירועים שנועדו להעביר מסר עסקי מסוים לקהלי היעד. הם מתקיימים בדרך כלל במקום ויש להם נושא, ובו עוסק האירוע.

מה נושא האירוע שלכם?

במקרים רבים לחברות רבות יש קווים מנחים משלהן, אשר מכוונים כיצד יש להפיק את האירועים. זאת, בעוד כי לחלק מהחברות הגדולות יש אפילו דרישות ספציפיות באילו סוגי חומרים יש להשתמש בהפקת אירועים שונים. למשל, ישנן חברות אשר דורשות שימוש בחומרים ברי קיימא בלבד או חומרים ממוחזרים אפילו. 

ישנן אפילו חברות מסוימות אשר לוקחות את הנושא של חומרים ברי קיימא צעד אחד קדימה, מה שמוביל אותן להפיק אירועים בנושאים ירוקים ואקולוגיים שונים. בין אם הנושא הוא כזה או אחר, כדי לוודא שהאירוע שלכם יתקיים ללא תקלות שונות, חשוב שיהיה לכם את כל המידע הנוגע לנושא האירוע, לפני כל תכנון ראשוני. 

קראו עוד: עשרת הדברות להפקת אירוע מוצלח

הפקת אירועי חברה מעוצבים: כאירועי חברה מייצרים קונוטציה חיובית אצל המוזמנים

בעולם כל כך תחרותי של העידן הזה, חברות מחפשות כל הזמן דרכים לשפר את האסטרטגיה השיווקית שלהן. באמצעות הפקת אירועים מעוצבים לחברות וארגונים, ניתן להציף את החברה במודעות של יותר ויותר אנשים, כמו גם לספק חוויה אישית יותר לעובדים, קהלי היעד, הקולגות, לקוחות וכולי. 

במילים אחרות, אירועי חברה למעשה יוצרים סוג של קונוטציה חיובית אצל המוזמנים. כאשר המוזמנים ייזכרו במותג של החברה, הם אוטומטית ייזכרו באירוע המקסים שהם חוו. וזו קונוטציה שכל בעל עסק היה רוצה לצוות במודעות של הלקוחות או העובדים שלו. בתוך כך, אירועי חברה הם דרך פנטסטית לבנות תדמית של מותג וכן דרך ליצור חוויות בלתי נשכחות אצל המוזמנים אליהם. ואם כבר נגענו קלות בנושא של אסטרטגיה שיווקית, כדאי להזכיר שניתן להשתמש באירועים כהזדמנות ליצור לידים, לשמר לקוחות ולבנות מודעות למותג בקרב הצרכנים.

קבלו סיוע הפקתי לאירועי חברה 

מה אם אין לכם את המשאבים להפיק את האירועים האלה בעצמכם? המלצה מאיתנו, אתם כנראה צריכים חברת הפקות שתוכל לייצר עבורכם את עיצוב האירוע המותאם לחזון ולתקציב שלכם. אם יש לכם VISION שמצריך ידע וכלים נכונים, חברת הפקות אירועים יכולה לספק לכם סיוע במגוון לדרכים, כולל וידוא של כל הפרטים החשובים לקיום האירוע. 

אנו מדברים על תחומים כמו תאורה, מערכות סאונד, הקמת בימות במקרה הצורך, התאמת קישוטים ודקורציה, אחריות על צוותי בידור, קייטרינג, אטרקציות שונות ועוד. אם עושים את זה נכון, חברת הפקות כנראה תחסוך לכם לא רק זמן וכסף, אלא גם הרבה אנרגיה וכאבי ראש מיותרים. בסופו של דבר, תפקידה של חברת הפקות הוא להפחית את כמות הלחץ שמגיע עם תכנון אירוע גדול לחברות וארגונים.

הפקת אירועי חברה מעוצבים: על מה אחראיים מתכנני אירועים ומעצבי אירועים?

הפקת אירועי חברה מעוצבים היא לא רק עניין של הזמנת אורחים ווידוא שמתקיימת הרצאה מעניינת. יש לתכנן את האירוע היטב מראש, כולל כל ההיבטים כמו מקום, דקורציה, קייטרינג, בחירת מוזיקה ועוד. בתוך כך, ישנם אנשי מקצוע שונים מטעם חברת ההפקות, שתפקידם הוא לוודא את כל הפרטים השונים של האירוע. 

באופן כללי, המעצבים מטעמן של חברות הפקות אחראים על יצירת עיצובים וויזואליים שישמשו ביום האירוע. זאת, בעוד שהמתכננים של האירוע אחראים לוודא שכל ההיבטים של האירוע יתנהלו בצורה חלקה. בהיבט זה של הדברים, אפשר להגיד כי תפקידו של מעצב הוא לעצב וליצור ויזואליה מותאמת לסוג האירוע, בעוד שתפקידו של מתכנן הוא לחשוב על לוגיסטיקה וניהול לוגיסטי.

כיצד להוזיל עלויות הפקת אירוע חברה? 

ישנן דרכים שונות בהן חברות יכולות להוזיל את העלויות של הפקת אירוע, ואחת הדרכים היא לנסות להקטין את מספר האנשים הדרושים להפקת האירוע. תוכלו להסתייע בחברת הפקות המתמחה באירועי חברה, תוך בחירת אנשי הצוות הספציפיים שאתם צריכים. 

למשל, אם אתם מחליטים לקחת על עצמכם את הנושא של עיצוב אירוע חברה, תייתרו את זה מרשימת המטלות של חברת ההפקות וכך תחסכו כסף. מחליטים לטפל בעצמכם בנושא של הקייטרינג? מעולה, תוכלו לנסות לחסוך גם כך, וכן הלאה. רוצים שחברת המרכז להפקות אירועים תטפל בכל נושא הפקת אירוע החברה שלכם? גם אפשרי. כך או כך, אנו מזמינים אתכם לקחת בחשבון את השיקולים השונים ולקבל את סוג הסיוע ההפקתי המתאים לכם תקציבית ולוגיסטית. 

מאמרים נוספים בנושא
Picture of שמרית גנור
שמרית גנור

שמרית מתמחה בהפקות אירועים מעל 6 שנים.
שמרית יודעת גם לעשות הפקות אירועים במקומות מיוחדים כמו חתונה בטבע או באיזה פארק

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!