חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חתונה בחממה

חתונה בחממהחתונה בחממה

חתונה בחממה היא חתונה אינטימית ושונה מהנוף הרגיל באופנים רבים. אמנם בפגישה ראשונה עם המונח זה עלול להישמע קצת מוזר, אך ברגע שתראו את מה שניתן להפוך מחממה פשוטה אתם תבינו עד כמה החתונה שלכם מיוחדת.

חתונה בחממה מתאימה לרוב לחתונות יותר מצומצמות, וגם לחתונות חורף. אם אתם מחפשים את השילוב בין נוחות ובין חתונה בטבע חתונה בתוך חממה היא הבחירה בשבילכם.

 

חתונה בחממה – תהליך הקמת האירוע

אז מה יש לנו כאן? חממה לא פעילה לרוב, אדמה וצמחייה שוטה… איך מכאן בונים את האירוע המושלם עבורכם? בתור התחלה המטרה היא לאפס את המקום על מנת שנוכל להתחיל בעיצוב האירוע. יישור האדמה ונקיונה יהיו השלב הראשון בהקמת האירוע. לאחר מכן נקשט את החממה בשתילים שונים ופרחים מכל עבר, בחירת שולחנות מתאימים וכמובן חשוב גם לעצב את הכניסה לחממה שם גם יהיו מקומות ישיבה (תלוי בכמות המוזמנים ובעונת השנה). לאחר איפוס המקום צריך לתכנן את האירוע לכל פרטיו, היכן ימוקם כל ספק, היכן ימוקמו שולחנות המשפחה והחברים, כניסה לחופה, רחבת ריקודים ומטבח. שימו לב, כאשר אתם בוחרים את מיקום החתונה בחממה תוכלו לבחור בחממות אשר כבר מיועדות לחתונות כך שהשלבים הראשונים כבר נעשו, אם יש לכם מקום שהוא סנטימנטלי עבורכם ולא תרצו להתפשר עליו יהיה עליכם לעבור את השלבים הראשונים של ההקמה.

חתונה בחממה – מוזמנים

אם אתם מחפשים חתונה המונית אז חתונה בחממה פחות תתאים לך, חתונה בחממה מתאימה לכמות מוזמנים לא גדולה יחסית. כמות המוזמנים יכולה להגיע לסדר גודל של עד 200 איש לרוב, תלוי במיקום בו בחרתם לקיים את האירוע. חתונות מסוג זה נחשבות לחתונות אינטימיות יותר, בדומה בדרך כלל לחתונות על חוף ים וכד'. אחד הדברים הקריטיים מבחינת מוזמנים הוא להנגיש את האירוע לכל אדם, זאת אומרת שגם אנשים מבוגרים וגם אנשים בעלי מוגבלויות פיזיות יוכלו להנות מהאירוע, החל מהכניסה לחניה ועד לבופה והחופה. 

 

חתונה בחממה – מה הקשר בין עיצוב לקייטרינג?

אחד הדברים החשובים ביותר בהפקת חתונה הוא לשמור על עיצוב נכון לאורך כל האירוע מבלי לשעמם את המוזמנים. העיצוב הוא נתון שנכנס לאורחים שלא לתת מודע והוא משפיע באופן ניכר על החוויה שלהם מהאירוע, למעשה העיצוב הוא הרושם הראשוני שנותיר על האורחים, אם נעשה זאת לא נכון כך יראה גם המשך האירוע. האם יש קשר בין העיצוב לבין האוכל שבחרנו? התשובה היא כן! העיצוב קשור להכל, החל מהברים של הבופה ועד למנות אותן אנו נבחר, כמובן שאוכל כולל בתוכו גם כלי הגשה ולאו דווקא את המנות עצמן. אחד התפקידים החשובים ביותר של המעצב הוא לדאוג לכך שכל ספק יהיה זהה לקו העיצובי שנבחר עבור האירוע, ללא שמירה על עיצוב אחיד המקום יראה כמו כאוס. 

חשוב גם מבחינת בני הזוג להתאים את האוכל למקום האירוע, זאת אומרת שאם אתם עושים חתונה לא סטנדרטית שנמצאת בתוך חממה תחשבו אילו מנות יכולות להתאים לאורחים שלכם, אולי משהו כפרי או קיבוצי, משהו שמחזק את מקום האירוע. חברת הפקות מקצועית תדע להתאים את בחירת הספקים בהתאם למקום אותו בחרתם ותדע גם לעצב נכון את האירוע מתחילתו ועד סופו. אם נסכם את הדברים, על מנת שנוכל ליצור הרמוניה מושלמת מכל פרט באירוע עלינו לדעת לעשות את הבחירות המדויקות, לכל דבר שאנו בוחרים באירוע יש השפעה מיידית על גורם אחר, ולכן כל כך חשוב להיעזר באנשי מקצוע.

תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם

הקמת אירוע אינו דבר פשוט, במיוחד כאשר מדובר על מקום שאינו נחשב לסטנדרט. אם לומר את האמת, חתונה באולם אירועים נחשבת ליותר פשוטה להקמה, אבל האם אתם רוצים חתונה סטנדרטית או משהו יוצא דופן? על מנת שתוכלו לקבל את החוויה המושלמת ביותר החתונה שלכם עליכם להיעזר באנשי מקצוע, בחרת הפקות מקצועית. אנו חברת הפקות אשר מתמחה בהקמת אירועים בטבע, בין אם מדובר על חתונה במדבר, חתונה בחוף הים, חתונה בשטח חקלאי, ביער ועוד. בכדי להבטיח אירוע בטוח ואיכותי הניסיון חייב להיות קיים אצל חברת ההפקות, וכמו כן הקשרים עם הספקים הנכונים. אם אתם מחפשים אירוע יוצא דופן, מקצועי ובמחיר נוח, תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם.

מאמרים נוספים בנושא
Picture of שמרית גנור
שמרית גנור

שמרית מתמחה בהפקות אירועים מעל 6 שנים.
שמרית יודעת גם לעשות הפקות אירועים במקומות מיוחדים כמו חתונה בטבע או באיזה פארק

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!