Search
Close this search box.

חתונה בטבע עם לינה

חתונה בטבע עם לינהחתונה בטבע עם לינה

אם אתם מחפשים להפוך את היום המיוחד שלכם לבאמת מיוחד הגיע הזמן שתתנתקו מכל הרעש שמסביב ותעניקו לעצמכם חופה תחת כיפת השמיים, וגם לינה. אתם בוודאי מכירים מאירועים קודמים את זה שלאט לאט המוזמנים שלנו מתחילים להתפייד ורחבת הריקודים מצטמצמת. אז מהיום אין תירוץ לאף מוזמן ללכת הביתה, חתונה בטבע עם לינה תהפוך את היום המאושר שלכם לבלתי נשכח.

 

חתונה בטבע עם לינה – מהי חתונה בטבע?

חתונה בטבע הוא מונח כולל לאינספור אפשרויות אשר יהפכו את האירוע שלכם מעוד סתם לאירוע, לאירוע שכולם יזכרו וידברו עליו. החיבור לטבע אינו שייך לכולם, לכן עליכם להיות בעלי זיקה כלשהי לטבע כדי שתהנו מאירוע כמו זה. אירועי חתונה בטבע יכולים להיות ביער, במדבר, על שפת הים ובכל מקום הנמצא תחת כיפת השמיים. מוטב לציין כי אי אפשר באופן עצמאי לערוך טקס חתונה בטבע, עליכם לקבל את האישורים הנדרשים מהגורמים הרלוונטיים. 

הפקת חתונה בטבע עם לינה

קל מאוד להחליט שאתם מתחתנים בטבע, אבל מה בנוגע להפקה העומדת מאחורי אירוע כזה? מלבד לאישורים נדרש עוד הרבה תכנון כדי להבטיח את תקינות האירוע מתחילתו ועד סופו. ליווי של חברת הפקה מקצועית הינה חובה כדי שתוכלו להרגיש הכי שלמים ביום המיוחל. בנוסף לכך, חברת הפקה אמנם היא עוד הוצאה כספית, אך מי שיסתכל על בחירה בחרת הפקה בצורה חכמה יותר יראה כי אנו בסופו של דבר חוסכים לא מעט כסף. חברת הפקות מגיעה עם ספקים משלה, ספקים אשר מחזיקים בחוזה מול אותה חברה ועקב שיתוף הפעולה בין השניים המחירים של הספקים יהיו נמוכים בהרבה מבדרך כלל.  

 

חתונה בטבע עם לינה – ציוד ללינה

תחילה חשוב להבין כי לא כל מקום בעל אישורים ללינה, לכן יש לוודא זאת מול חברת ההפקות עוד בתהליך הקמת האירוע. ישנן שתי אפשרויות ללינה בטבע, האחת היא יצירת קשר עם הרשות המקומית על מנת לשמור מקומות לינה בסמוך למקום האירוע. האופציה השנייה היא הקמת מתחם לינה מצד חברת ההפקות, אופציה זו נחשבת ליותר מוכרת ומגבשת. חברת ההפקות היא זו שתדאג לציוד לינה, אוהלים ומזרונים יוקרתיים שיעניקו לכם תחושה ביתית. חשוב להבין כי ציוד זה הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב האירוע כולו.

 

חתונה בטבע עם לינה – כמה זה עולה לי?

מצד אחד אנו רוצים את המיטב ביום המיוחל ומצד שני לא בטוח שהתקציב שלנו מאפשר לנו להתפזר יותר מדי. לכל דבר יש פיתרון, חברת הפקות מקצועית תדע להתאים את התקציב העומד לרשותכם ולעצב את ההפקת החתונה בהתאם. המחיר עבור חתונה בטבע עם לינה משתנה בהתאם להרבה פרמטרים, כל דבר קטן משפיע על עלות החתונה, החל מכמות המוזמנים ועד לבחירת המנות. מבעד לכך, כפי שציינו יש גם הבדלי מחירים בין אופציות הלינה, האם אתם בוחרים לשכור אוהלים או חדרים בקרבת מקום האירוע. על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת עליכם לעמוד מול חברת הפקות ולהציג בפניה את כל התכנון לאותו הערב מבחינת כמויות מוזמנים ובאיזו אופציית לינה אתם בוחרים, רק לאחר מכן יעמדו מולכם הצעות מחיר שונות המשתנות בהתאם לאיכות.

חתונה בטבע עם לינה – מיקומים

חתונה בטבע עם לינה לא חייבת להיות צמודה לאזור מגורים מסוים, אפשר לחלוטין להתפרע וללכת הכי רחוק עם אפשרויות הלינה שלכם. כיום ישנם אירועים עם אפשרויות לינה גם באמצע המדבר. אז גם אם מתחשק לכם להתחתן ביער או בים תדעו כי אין לכם מה לחשוש מאפשרויות הלינה ומהמיקום של האירוע. כמובן שחברת ההפקות תציג בפניכם את האפשרויות הרלוונטיות להקמת האירוע, אחרי הכל כן צריך לוודא אישורים מהרשויות וזמינות של המקום. 

הקמת אירוע מאפס למאה אינו דבר פשוט, אבל כן אפשרי לעשות זאת בדרך עצמאית. מנקודת המבט שלנו הדרך הטובה ביותר לחסוך כסף ואנרגיה לאורך החודשים לפני יום האירוע הוא על ידי ליווי צמוד של חברת הפקות. ברגע בו יעמוד איש מקצוע לידכם תוכלו לגלות עוד הרבה אופציות שכלל לא חשבתם עליהן. עשו טובה לעצמכם, את האנרגיות תשמרו ליום החתונה עצמו והיעזרו בחברת הפקה מקצועית אשר תהפוך את האירוע שלכם למסיבה אחת גדולה.

מאמרים נוספים בנושא
תוכן עניינים
Picture of שמרית גנור
שמרית גנור

שמרית מתמחה בהפקות אירועים מעל 6 שנים.
שמרית יודעת גם לעשות הפקות אירועים במקומות מיוחדים כמו חתונה בטבע או באיזה פארק

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!