חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חתונה בכרם ענבים

חתונה בכרם ענביםחתונה בכרם ענבים

הגיע הזמן לחשוב מחוץ לקופסא… היום המיוחד שלכם לא צריך להראות כמו של כולם, הוא צריך להיות רק שלכם. חתונה באולמות אירועים מזמן הפכה לפאסה, אם אתם חיים ונושמים טבע מן הראוי שגם תתחתנו במקום כזה. חתונה בכרם ענבים יכולה להישמע קצת מוזר, אבל ברגע שהעיניים שלכם יפגשו את מה שיש לחברת ההפקות שלנו להציע לכם אתם תדעו שזאת הבחירה הנכונה לכם. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על חתונה בכרם ענבים.

 

חתונה בכרם ענבים – להתחתן בארץ ולהרגיש בחו"ל

תמיד חלמתם להתחתן בטבע? לפעמים חלומות מתגשמים! חתונה בטבע הוא מונח כללי אם לומר אם האמת, אבל חתונה בכרם ענבים נשמע הרבה יותר ספציפי ואם לומר את האמת, הרבה יותר ייחודי. דמיינו שאתם כפר מרוחק ביוון, מסביבכם חופה מעוצבת, היקרים לכם עומדים מצידכם והדיג'יי כבר מוכן להרקיד את כולם… מכיוון שחתונה בחוץ לארץ אינה בתקציב של כל אחד מאיתנו, אנו דואגים להביא את חו"ל אליכם! חתונה בכרם ענבים, בשילוב של כל האלמנטים של הכרם, יין, מוזיקה, הטבע הירקרק מסביב, כל אלו יכולים להיות ביום המיוחל. אז לא, אין צורך לנסוע לחו"ל וגם לא להצפין את להדרים, ניתן להרגיש הכי בחו"ל ביום החתונה שלכם גם במרכז הארץ.

חתונה בכרם ענבים – אנו דואגים להכל

אז למה בעצם שלא תעשו זאת בעצמכם? למה אתם צריכים חברת הפקות? כל מה שצריך זה ליצור קשר עם המקום אשר משכיר את כרם הענבים, לדאוג לקייטרינג, אישורים מהרשות המקומית, די ג'יי, אלכוהול, מלצרים, ציוד, ציוד נגיש… להמשיך? מי שכבר נשוי ועשה זאת בכוחות עצמו בוודאי יכול להגיד לכם עד כמה החודשים לפני החתונה עמוסים בשיחות טלפון, ביטולים, אישורים ומה לא… כאשר אתם מלווים על ידי חברת הפקות הראש שלכם הרבה יותר שקט ויש לכם זמן להתעסק בדברים חשובים יותר כמו העתיד שלכם, מגורים, ואפילו קצת זמן אחד לשני. 

המטרה שלנו היא לדאוג לכל שלב בחתונה, החל מהפקת ועיצוב האירוע ועד לבחירת המוזיקה. הליווי שלנו נעשה בשיתוף פעולה אתכם, אנו כמובן ניפגש לפני הקמת האירוע ונכיר אחד את השני, נציע הצעות, קונספטים, נציג בפני עיצובים שונים וכמובן אם לכם יש רעיונות מוטב שתציינו אותם כדי שנוכל לפעול לפיהם. חברת ההפקות בסופו של דבר עומדת לרשותכם, ולא ההפך. המטרה שלנו היא להפוך את היום הזה, את הכמה שעות האלו לשעות הטובות ביותר בחיים שלכם, וכל אירוע מבחינתו הוא כמו האירוע שלנו. 

חתונה בכרם ענבים – נגישות למוזמנים

בסופו של דבר לכל מוזמן יש מקום אצלכם בלב, ולכן מטבע הדברים חברת ההפקות צריכה לדאוג שאותו אדם יוכל להיות שם בשבילכם. בעבר היתרון של חתונה באולמות על גבי חתונות בטבע היה בעניין הנגישות עבור המוזמנים, אך כיום חברת הפקות מקצועית תדאג לנגישות עבור כל אורח. עם זאת, מוטב לציין בפני חברת ההפקות אם יש מוזמן שיש לו קשיים מסוימים, נכות, וגיל מבוגר. חברת ההפקות תדאג לכך שכל מוזמן שלכם ירגיש הכי בנוח לאורך כל זמן החתונה. יש לציין את כמות המוזמנים כבר בתחילת האירוע מכיוון שלרוב אירועי חתונות בכרם ענבים יוכלו להכיל כ-300 מוזמנים, אם אתם מחפשים כמות מוזמנים גדולה יותר יש לציין זאת בפני חברת ההפקות בתחילת האירוע, כמובן שהחברה עצמה גם תשאל זאת. 

 

האותיות הקטנות

היום המרגש ביותר בחיים שלנו יכול לגרום לנו להמון הסחות דעת ובלבולים. עם זאת, עלינו להישאר מפוקסים לאורך כל תכנון הערב וכמובן בכל הנוגע לתשלומים עבור נותני השירות. אחד היתרונות שיש בחברת הפקה הוא שאין לנו יותר מדי מקום להתבלבל, כל התשלום וכל השירות כמעט במלואו מופנה אל מקור אחד. גם כאשר אתם מקבלים שירות מחברת הפקות אנו ממליצים לכם לשים לב מה כולל השירות, לאורך כמה שעות חברת ההפקות מוכנה להיות לשירותכם, האם יש תשלומים נוספים שעליכם לקחת בחשבון וכד'. רבים חושבים שהם יכולים לחסוך לעצמם סכומים כאלה ואחרים אם הם יקבלו את כל שירותי החתונה באופן אינדיבידואלי ממקורות שונים, לכן זה יוצר כאוס ומעטים המקרים בהם החיסכון הוא משמעותי.

מאמרים נוספים בנושא
Picture of שמרית גנור
שמרית גנור

שמרית מתמחה בהפקות אירועים מעל 6 שנים.
שמרית יודעת גם לעשות הפקות אירועים במקומות מיוחדים כמו חתונה בטבע או באיזה פארק

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!