חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עיצוב בלונים לאירועים

אחד מהטרנדים הנפוצים ביותר בהפקת אירועים- הוא הפקת אירועי חוץ. יש צורך לקחת שטח טבעי, ולהפוך אותו לגן אירועים מפואר. משימה זו קשה- אך מפיקי האירועים הוכיחו שהיא בהחלט אפשרית. אחת מהדרכים להפוך שטח פתוח בטבע לשטח מעוצב לאירוע, היא באמצעות הצבת סידורי בלונים בשטח.

האם הוצאתם אישור לקיום האירוע בטבע?

לא כדאי לכם לסגור עם מפיק אירועים, תזמורת, מעצבי בלונים ושאר הספקים, לפני שדאגתם להוציא אישור לקיום האירוע. שטח פתוח, אינו שטח הפקר. השטח נמצא תחת חסות של רשות מקומית. חלק המשטחים, מוכרזים כשמורות טבע, בגלל בעלי חיים נדירים הנמצאים בהם. ישנם מועצות מקומיות הגובות תשלום עבור האירוע בשטח הפתוח. לכן, חשוב מאוד להוציא אישור מול כל הגופים הנדרשים.

איך מפזרים את סידורי הבלונים בשטח?

עיצוב אירוע חוץ באמצעות בלונים, דורש מיומנות מיוחדת. כאשר האירוע מתקיים ביער, קל יותר לפזר את סידורי הבלונים בשטח. בדרך כלל, באירוע ביער תולים את סידורי הבלונים על העצים. לעומת זאת, בשטח פתוח כמו שדה, תולים את סידורי הבלונים על עגלות סטנד מיוחדות. באופן כללי, פחות נוח לשים סידורי בלונים על שולחנות באירוע חוץ, משום שהרוח יכולה להעיף את הבלונים.

סידורי בלונים ופרחים באירוע חוץ.

אז איזה מוטיב עיצובי כדאי לתת לאירוע חוץ: האם לעצב את האירוע באמצעות בלונים, או באמצעות פרחים? התשובה היא, שמומלץ לשלב בעיצוב של אירוע החוץ, גם סידורי בלונים, וגם סידורי פרחים. אמנם, ההוצאה יותר יקרה. אך השטח הפתוח מקבל צורה חדשה יפה יותר. כדאי לשים על השולחנות סידורי פרחים. את הבלונים, כדאי לתלות בשטח. מומלץ לשים עגלת סטנד. מעל העגלה וגם בצדדים, כדאי לתלות סידורי בלונים. אך בתוך העגלה- כדאי לשים סידורי פרחים.

לא לשכוח לשים שער מבלונים באירוע.

לאירוע חוץ, עדיף לעצב שער מבלונים, מאשר שער מפרחים. בלונים, עמידים בכל תנאי מזג אוויר. לעומת זאת, הפרחים עלולים להתייבש בחום, או לעוף ברוח. היכן כדאי למקם את השער? כאשר מתכננים את הצבת השולחנות והציוד בשטח, צריך לשים לב מהיכן הקהל ייכנס למתחם. באזור של המתחם, מומלץ להציב את השער מבלונים.

לא לשכוח להעיף בלונים בסוף האירוע.

אחד מהגימיקים היפים ביותר של אירוע חוץ- הוא הפרחת הבלונים במהלך האירוע. בחתונה בטבע- מעיפים את הבלונים במהלך החופה. בבר מצווה ובת מצווה, כדאי להעיף את הבלונים אחרי שחתני האירוע הצעירים מסיימים לדבר. וכמובן, בעת ההפרחה יש לשים מוזיקה קצבית טקסית סוחפת.

מאמרים נוספים בנושא
Picture of שמרית גנור
שמרית גנור

שמרית מתמחה בהפקות אירועים מעל 6 שנים.
שמרית יודעת גם לעשות הפקות אירועים במקומות מיוחדים כמו חתונה בטבע או באיזה פארק

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!