חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קטנה ומטריפה – הכל על חתונה קטנה בטבע 

חתונה קטנה בטבע קטנה ומטריפה – הכל על חתונה קטנה בטבע 

החלום של זוגות רבים הוא  להתחתן בחיק הטבע באווירה מיוחדת שלא תשכח. חלק מן החלום הזה, הוא על חתונה קטנה ואינטימית יותר, שתהלום את המקום. אין לנו רצון להיות עוד חתונה באולמי X או בגן אירועים Y  המפוארים עם 1000 אורחים. אנחנו רוצים חתונה קסומה ומרגשת, כמו שרק חתונה בטבע יכולה לתת. 

דווקא בביצוע חתונה בטבע או במקומות מיוחדים, יש  תחושה כי הם מתאימים יותר להיות מצומצמים ואינטימיים. משהו בפשטות ובניגודיות בין הטבע העוצמתי והנרחב לביננו האנשים. אבל חתונה קטנה בטבע מעניקה עוד ממד שכל כך חסר בחתונות ההמוניות הרגילות. היא מאפשרת את האינטימיות. היא אינה מנוכרת. יש בה פן אישי וחם יותר. כולם יכולים להכיר ולחוש את כולם. לשמח באמת ביחד. שהאורחים יחושו מצד אחד בבית ומצד שנים שהם מוקפים בטבע ובעיצוב הייחודי שהכנו להם.

הטבע מחבק את כולם.

כן, יש גם חתונות גדולות בטבע. הטבע מקבל באהבה את כולם וכל שטח, מטע, שדה או לוקיישן מדהים אחר יוכל בעזרת הפקה ועיצוב נכון לקבל גם אלפי אורחים, בהנאה גדולה. ויחד עם זאת, בעת חתונה קטנה בטבע מרגישים משהו אחר באוויר. זו הפסטורליות והשלווה של הטבע, שפוגשים כמות מצומצמת יותר של אנשים, שבאים באמת לשמוח אתכם. כאלו שבאמת אכפת להם מכם. אתם נהנים בכל מסיבה ומסיבה, גם כזו שבמועדון ענק וגם כזו עם החברים הכי טובים, בחצר שלכם. בשניהם תיהנו, ללא ספק אבל איפה יהיה לכם נעים יותר?

איפה ניתן לקיים חתונה קטנה בטבע?

כאשר אנו מדברים על חתונה קטנה בטבע, ישר קופצים מול עיננו פינות נסתרות ועלומות בצפון הרחוק או מקומות נידחים במדבר. אין דבר רחוק כל כך מן המציאות. הטבע מקיף אותנו בכל מקום. ניתן למצוא פינוק קסומות גם במרחק קצר מן הבית ובכלל, מפיק מוצלח שתשכרו, ידע להפוך כל שטח קטן לממלכה מפוארת וקסומה. 

בהמרכז להפקות אירועים תוכלו למצוא רשימה ארוכה ומומלצת של מקומות ומתחמים לחתונות קטנות, במגוון סגנונות ולוקיישנים ובתקציבים שונים. כמובן, שתוכלו ללכת גם למקום שאיש עוד לא חשב עליו ולהפיק שם את חתונת חלומותיכם.

היתרון של חתונה קטנה בטבע

אנחנו בכוונה לא נכנסים ליתרונות שבאים לידי ביטוי בתקופה כמו זו של הקורונה. אנחנו מדברים על משהו מהותי בהרבה. היתרון המרכזי והגדול של חתונה קטנה בטבע הוא כמובן האינטימיות של האירוע. אין אורחים שאתם לא באמת רוצים, כאלו שהייתם חייבים להזמין בשל הנימוס וכד'. האורחים שכן מגיעים ייהנו מקרבה בלתי אמצעית. כולם יראו את כולם וכולם יפגשו את כולם. אין צורך לצעוד 200 מטר בין קצה האולם האחד לקצה השני. זה תואם בדיוק את האווירה והתפאורה שמקנה הטבע. פשוטה, חמימה, מקרבת ושלווה.

לא לשכוח את עיצוב

בואו לא ניפול למלכודת: העובדה שאנו עורכים חתונה קטנה בטבע, אינה אומרת שעלינו לזלזל באיכויות שלה ובמיוחד יש צורך להקפיד על עיצוב נכון. קודם כל, תמיד עיצוב מדהים של השטח הוא ההיי-לייט של החתונה והוא שמקנה, לצד הטבע את הקסם הנדרש. בנוסף, כאשר החתונה מצומצמת, כל אחד מרגיש מקרוב יותר את העיצוב. הוא אינו נבלע בין מאות חוגגים. ולכן יש להקפיד עליו יותר. ועדיין, חשוב במקרים כאלו, שהעיצוב גם הוא לא יהיה גרנדיוזי מידי אלא בעל נופך אישי יותר, כיאה לאופי החתונה.

לא לבד!

הנה עוד מלכודת שקל ליפול בה: זו חתונה קטנה, אז שטויות, נארגן הכל בעצמנו לבד. ובכן- שוב טעות. העובדה שהחתונה קטנה אינה אומרת שעליה להיות רשלנית או מחופפת. ממש לא. זה החלום הגדול שלכם גם אם החלטתם לשתף בו פחות אנשים. עדיין אלו האנשים האהובים שלכם ותרצו שאת החתונה שלכם יזכרו כייחודית עוד שנים רבות. 

מפיק חתונות יודע בדיוק כיצד להביא אתכם לנקודה זו. הוא יבדוק את התכנות החתונה בשטח, ידאג לבניית החלום ומימושו בעזרת עשרות ספקים ינצח על הכל בסנכרון מושלם וכאשר ובמידה ומתגלים בעיות לפני או במהלך החתונה, הוא ידע לתת להם מענה מידי, כדי שהחגיגה תמשך במלוא הדרה. ישנם מפיקים רבים, ישנם כאלו המתמחים בחתונות קטנות בטבע. בפורטל המרכז להפקות אירועים תמצאו את המובחרים שבהם- שייקחו אתכם יד ביד לעבר הרגע הגדול ביותר שלכם.

מאמרים נוספים בנושא
Picture of שמרית גנור
שמרית גנור

שמרית מתמחה בהפקות אירועים מעל 6 שנים.
שמרית יודעת גם לעשות הפקות אירועים במקומות מיוחדים כמו חתונה בטבע או באיזה פארק

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!