חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מחפשים מנופים? כך תבחרו את המנוף המושלם

אם אתם מחפשים מנופים, ככל הנראה כבר יצא לכם להבין כי המבחר שעומד לרשותכם הוא גדול מאוד. לא קיים רק סוג אחד של מנוף, קיימים מגוון רחב של סוגים שמהם אתם צריכים לעשות את הבחירה המושלמת. אך מה לעשות שלא מדובר על החלטה כל כך פשוטה? ההחלטה הזאת עשויה להיות מאוד משמעותית.

מדוע חשוב לבחור את המנופים הכי מתאימים? יש לכך מכוון רחב של סיבות, אך הסיבה המרכזית היא שבאמצעות המנוף המתאים אתם תוכלו לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. תוכלו לבצע אותה עם מינימום בעיות ועם מקסימום של הצלחה, בדיוק מה שרציתם שיקרה שהתחלתם לבצע את המשימה – וזה אפשרי רק בעזרת בחירת המנוף המתאים.

אין שום סיבה שלא תעשו את הבחירה הנכונה! יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת כאשר אתם ניגשים לבחור מנופים. אם אתם תדעו את הדברים האלה, ותפעלו על פיהם אין שום סיבה שלא תעשו את הבחירה הנכונה. יש לכם כוח שיכול לשנות את כל חוקי המשחק, רק תשתמשו בו בתבונה – ואתם תעלו על הדרך הנכונה.

לא יודעים איזה מנוף לבחור? כך תבחרו מנופים מבין היצע כל כך גדול ונרחב של אפשרויות

  1. תבחרו מנוף בגודל הנכון: אולי בראש שלכם אתם נוטים לחשוב כי כל המנופים הם בדיוק באותו הגודל, אך בפועל לכל מנוף יש את הגודל שלו. לכן אתם צריכים לבחור את המנוף שיהיה הכי מתאים מבחינת הגודל שלו, כך שתוכלו לשנע אותו ולהשתמש בו ללא כל בעיה. אם לא תבחרו את המנוף בגודל הנכון, אתם עלולים להיות בבעיה – והעבודה בגובה שאותה אתם עומדים לבצע ככל הנראה לא תסתיים בצורה טובה.
  2. תבחרו מנופים שיש להם ביטוח: לא מדובר על השכרת רכב, מדובר על השכרת מנוף שיכולה להיות מאוד משמעותית וגם מאוד יקרה. לכן אתם מבחינתכם לא יכולים לקחת שבויים, אתם מוכרחים להיות בטוחים שהמנוף שאתם מקבלים הוא אחד כזה שיש לו ביטוח. כך שבמקרה של בעיה או תקלה, לא יבואו אליכם בטענות ולא יבקשו מכם כסף לתיקון. רק כאשר יש למנוף ביטוח, אתם תדעו שאתם לא תאלצו לשלם הרבה מעבר למה שאתם נדרשים לשלם.
  3. תבחרו מנוף שמגיע לגובה הרצוי: אל תחשבו שכל המנופים מגיעים לאותו גובה, כי גם המחשבה הזאת היא לא נכונה. לכל מנוף יש את הגובה המקסימאלי שאליו הוא מגיע, ואתם צריכים להיות בטוחים שאתם בוחרים את המנוף שמגיע לגובה המתאים לכם. בחירת מנופים מבלי להתייחס לגובה שהם מגיעים אליו היא לא אחראית, ועלולה להסתיים בכאב ראש של ממש.
  4. תבחרו מנוף חדש ומתקדם – אל תתפשרו: אתם לא יכולים להתפשר כאשר אתם בוחרים מנופים, ההתפשרות שלכם עלולה לעלות לכם ביוקר בזמן אמת. לכן עליכם להגיע למצב שבו אתם בוחרים מנוף חדש ומתקדם, כזה שתוכלו להיות בטוחים שביחד איתו אתם תבצעו את המשימה כנדרש. הרי אתם משכירים מנוף בכדי לבצע את המשימה כמו שצריך, אז אין שום מקום לפשרות או לוויתורים שאמורים להגיע מהצד שלכם.
  5. תבחרו מנופים שאתם יודעים לתפעל אותם: הטעות הגדולה ביותר היא שאתם תבחרו מנוף שאתם לא באמת יודעים איך לתפעל אותו, כי אז אתם פשוט תעמדו תקועים – ולא תהיה לכם שום יכולת להתקדם. לכן תבחרו רק את המנופים שאתם באמת יודעים איך לתפעל אותם, ואיך לבצע ביחד איתם את המשימה בצורה המיטבית.
מאמרים נוספים בנושא
Picture of שמרית גנור
שמרית גנור

שמרית מתמחה בהפקות אירועים מעל 6 שנים.
שמרית יודעת גם לעשות הפקות אירועים במקומות מיוחדים כמו חתונה בטבע או באיזה פארק

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!