חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חתונה לצד נחל זורם האם זה אפשרי

חתונה לצד נחל זורם האם זה אפשרי

הגאונות של תכנון החתונה שלכם כשאין סכנה שירד גשם, נובעת מהעובדה שעומד בפניכם מגוון רחב יותר של אפשרויות לעריכת החתונה בחיק הטבע.

אם אירוע מרגש בטבע הפראי היא החתונה שעליה חלמת מאז שאת ילדה, כדאי שתתכננו להתחתן בעונות החמות יותר של השנה, כך שלא תופתעו מגשם פתאומי. אתם יכולים גם להתחתן ליד נחל זורם ברמת הגולן, או לקבוע חופה בטבע הרומנטי והנפלא שמציע נחל ראש פינה והמעיינות הקרירים החבויים בו. 

אומרים שאין דבר העומד בפני הרצון (או החלום)… אבל ליתר ביטחון, כדי לעזור לכם להחליט אם חתונה בטבע אכן תהיה כיפית כמו שאתם מדמיינים, הנה כמה מהיתרונות של חתונה בחוץ.

יותר מקום

לעריכת החופה בחוץ יש יתרון גדול מבחינת גודל המרחב. אם אתם מנסים לצמצם את רשימת האורחים שלכם, אבל לא מצליחים להוריד אנשים מהרשימה, תוכלו לשקול חתונה בחוץ.

כשהחתונה נערכת בחיק הטבע, לאורחים יש אפשרות להתערבב ולהסתובב, מבלי שקירות או רהיטים יגבילו אותם. זו דרך מצוינת לרכז את שני הצדדים של המשפחות שלכם במסיבת החתונה ולחגוג עם כולם עד אור השחר.

יותר רומנטי

קבלת פני האורחים שלכם מתחת לשמים זרועי כוכבים, היא שיא הרומנטיקה. נסו לבחור במקום שנותן לכם אפשרות לצפות בכוכבים יחד, כזוג, במהלך ארוחת הערב. המשמעות היא שעליכם לבחור במקום מרוחק מסביבה אורבנית שסובלת מזיהום אור שלא מאפשר לראות כוכבים. 

אין בעולם קישוטים ועיצובים שיכולים להתחרות ביופי של שמי הלילה הבהירים. זו הזדמנות להדפיס  מפות של גרמי השמיים ולהציע אותן שי לאורחים שלכם. יש גם אפליקציות חינמיות זמינות, שתוכלו לספר עליהן לאורחים, כך שבמהלך האירוע יוכלו להשתמש באפליקציות אלה כדי לזהות את כוכבי הלכת השונים בשמי הלילה. זה יהפוך את אירוע החתונה שלכם לאינטראקטיבי יותר, ויפתח נושאים לשיחות בין האורחים.

פחות עיסוק בקישוטים

בהשוואה לחתונה בפנים, חתונה בחוץ כמעט לא זקוקה לדקורציה. כאשר אתם מוקפים בנוף, שהוא כשלעצמו מהווה נושא לחתונה, אתם יוצרים בקלות רבה חוויה בלתי נשכחת.

בחרו במקום שנותן לכם רקע התואם את נושא החתונה האידיאלית שלכם. לדוגמה, אם אתם מכוונים לנושא שממוקד בחורשת עצים, יש בגליל יישובים כפריים שמציעים פינות טבע מקסימות שיוכלו להתאים לעריכת החתונה שלכם.

יש גם סיכוי שזוגות אחרים כבר השתמשו באתר זה כדי לחגוג בו את החתונה שלהם, כך שתוכלו לבדוק באינטרנט, להתבונן בצילומים מחתונות קודמות, ולקבל רעיונות כיצד ליצור יום קסום משלכם.

אולי יעניין אתכם :  חתונה בטבע מחירים ועלויות, הפקת אירוע בטבע.

פחות רשמיות

חתונה בחיק הטבע מציעה משב רוח רענן, והנאה מקולות הטבע כשתעמדו מתחת לחופה של עצים. זו גם הזדמנות לאורחים להגיע לחתונה בלבוש נינוח ולא רשמי, שיתאים לאווירה המאפיינת את הסביבה.

יש מקומות בטבע, כמו חוף הים, שבהם מצופה שהאורחים יגיעו בלבוש לא פורמלי. אבל כדאי להוסיף זאת בהזמנה לחתונה שלכם. כך יוכלו כל האורחים להתלבש בהתאם לסגנון החתונה שלכם.

לבוש מתאים יעניק נוחות רבה יותר לאורחים. אורחים שנוח להם גם ייהנו יותר וירצו להישאר זמן רב יותר בחתונה, ויחגגו אתכם כל הלילה.

ידידותי לילדים

אם אתם בוחרים לערוך את החתונה בחיק הטבע, לא תצטרכו לשקול אם להזמין ילדים או לא. חתונה לא רשמית בחוץ היא אפשרות נהדרת להזמנת ילדים, גם אם זה תינוק שבוכה או פעוט שקצת מנדנד להוריו. אף אחד מהילדים לא מהווה בעיה כשהחתונה היא בחוץ. תנו לאורחים הקטנטנים שלכם מקום שבו יוכלו לשוטט במהלך האירוע, והם ייהנו מכול רגע. גם ההורים שלהם. 

 

מאמרים נוספים בנושא
Picture of שמרית גנור
שמרית גנור

שמרית מתמחה בהפקות אירועים מעל 6 שנים.
שמרית יודעת גם לעשות הפקות אירועים במקומות מיוחדים כמו חתונה בטבע או באיזה פארק

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!