חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חתונה באגם

חתונה באגם

הגעתם להחלטה למסד את הקשר שלכם? מזל טוב! עכשיו כל מה שנותר לכם הוא לבחור תאריך ולארגן את האירוע, נשמע פשוט לא? ארגון הפקת החתונה הוא עניין מסובך ולכן רוב הזוגות בוחרים להיעזר באיש מקצוע שילווה אותם לאורך כל התהליך. אם גם אתם מעוניינים באירוע שונה מהנוף כדאי לכם לבחור במיקום שונה מהנוף הסטנדרטי… אז תשכחו מאירוע פשוט באולם אירועים ותחשבו על חתונה תחת כיפת השמיים.

 

חתונה באגם – שלבי הפקת האירוע

השלב הראשון הוא בחירת התאריך, רק לאחר שבחרתם תאריך או טווח תאריכים נוח תוכלו למצוא מקום וספקים אשר תשכרו עבור האירוע. רבים בוחרים בחתונת קיץ בגלל כל מיני שיקולים של מזג אוויר ונוחות, אין לכם מה לדאוג, לכל מזג אוויר יש פיתרון כאשר אתם עובדים מול איש מקצוע. לאחר בחירת התאריך עליכם יהיה לבחור את מיקום האירוע, ישנן חתונות בשטח אשר סמוכות לאגם, כמו אגם ניצנים ועוד… מקומות אלו עובדים בתיאום מראש ויש להם ביקוש רב, לכן עליכם להתאים את התאריך כמה שיותר מוקדם. 

כאשר בחרתם את מקום האירוע והתאריך המדויק כעת נותר לכם לבחור ספקים ולבצע התאמות הקשורות בעיצוב האירוע וההפקה הכוללת. הבחירה בספקים חשובה וגם יכולה להיות מאוד יקרה, בחירת הספקים צריכה להתאים לקונספט של האירוע שלכם וכמובן לעצב גם את הברים הניידים, הציוד (שולחנות, כיסאות…). עוד בחירה של זוגות צעירים רבים בתקופה האחרונה היא לינה במקום. כאשר אנו בוחרים במקום שאינו ממוקם במרכז הארץ ודורש נסיעה, הזוג בוחר להעניק למוזמנים גם אפשרות לינה. במקומות מסוימים ישנם מקומות מסודרים אשר יתאימו ללינה, במקרה ואין מקומות כאלה סמוך לאירוע ניתן יהיה לאפשר לינה באוהלים מפוארים במקום – זאת על ידי יצירת קשר עם הספק המתאים. 

כמובן שכל השלבים האלה הם על קצה המזלג, ולפני שאנו בכלל חושבים ליצור קשר עם הספקים יש לקבל את כל האישורים המתאימים מהגורמים הרלוונטיים. האישור הוא למעשה הביטוח שלכם, עליכם לקבל אישור מהמשטרה על הקמת האירוע, אישור חשמל ועוד… זהו למעשה "החיסרון" של חתונה באגם או בכל מקום שאינו מיועד עבור אירועי החתונה.

חתונה באגם – עיצוב טבעי

יש לכם מושג כמה עובדים קשה על מנת לייצר עיצוב מרשים באולם אירועים? אין דבר אשר יכול להשתוות לנוף הטבעי. חתונה באגם מאפשרת לנו ליהנות מהנוף הטבעי ולשלב בתוכו את עיצוב האירוע בהתאם לקונספט. לעיצוב האירוע יש משמעות גדולה, למעשה העיצוב הוא כמו הרושם הראשוני שאתם מותירים על המוזמנים. עיצוב האירוע כולל את כל האלמנטים של האירוע וחייב לשמור על קו עיצובי זהה. זאת אומרת שכבר מהכניסה לאירוע, המעצב מתחיל את העבודה שלו. כמו כן, יש קשר גם בין כל הספקים לעיצוב האירוע, זאת אומרת שגם לאוכל יש השפעה על עיצוב האירוע מנקודה כזו או אחרת. אז כן, יש יתרון עיצובי גדול לחתונה במקום פתוח עם נוף טבעי, אבל עדיין יש למעצב האירוע הרבה עבודה, לכן חשוב לבחור בחרת הפקה מקצועית אשר תשאיר את כל המוזמנים שלכם עם פה פעור כבר בכניסה לאירוע.

 

חתונה באגם – השלב החשוב ביותר

תכנון אירוע במקום שאינו נחשב לסטנדרט יכול להיות מאוד מבלבל ומסבך, למעשה במקום כזה אין לכם את הכל במקום כמו באולם אירועים, עליכם ליצור הרמוניה מתוך הזמנת ספקים שונים. הדבר הקריטי ביותר שעליו יש לשים דגש על מנת להבטיח שכל שלב באירוע יצא על הצד הטוב ביותר הוא בחירת חברת הפקות נכונה. חברת ההפקות היא זו שתדאג ליצירת קשר עם כל הספקים, עיצוב ותכנון האירוע וגם תדאג לבצע את כל ההשכרות ציוד לאירוע

אמנם השכרת שירותיה של חברת הפקות נראית כמו עוד הוצאה כספית אך למעשה אתם יכולים לחסוך כאן לא מעט הוצאות. חברת הפקות עובדת מול ספקים ספציפיים אשר מקנים לה הנחות משמעותיות, הנחות אשר יכולים לחסוך לכם הרבה מאוד כסף וכך גם עם ההוצאה על חברת ההפקות עדיין אתם משלמים פחות. 

חשוב לדעת איך לבחור חברת הפקות בצורה נכונה, אנו מאמינים שהדבר החשוב ביותר שיש לשים עליו דגש הוא הכימיה שיש ביניכם, זאת ניתן לראות כבר בפגישה הראשונה מול החברה. כמובן שיש שיקולים נוספים כמו תקציב, אופציות עיצוביות, זמינות ועוד… בדקו מהו הניסיון שיש לחברה וכמובן שיש לה את הרישיונות להקמת אירוע חיצוני.

מאמרים נוספים בנושא
Picture of שמרית גנור
שמרית גנור

שמרית מתמחה בהפקות אירועים מעל 6 שנים.
שמרית יודעת גם לעשות הפקות אירועים במקומות מיוחדים כמו חתונה בטבע או באיזה פארק

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!