חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שף פרטי לחתונת בוטיק ביתית

אינכם מעוניינים לערוך חתונה גדולה שיגיעו אליה מאות אנשים? בשנים האחרונות אנו רואים כי זוגות רבים מסתפקים בחתונה מינימלית. כזאת שלא מתקיימת בעולם גדול אלא מתקיימת בתוך הבית או אפילו בחצר. לעיתים הבחירה הזאת שהיא לא הבחירה המובנת תהיה הבחירה הכי טובה שתוכלו לעשות. אז מדוע שווה לכם להזמין שף פרטי לחתונת בוטיק ביתית? יש כמה סיבות שישכנעו אתכם לחשוב על האפשרות של הזמנת שף פרטי לאירוע שכזה. אז לפני שאתם עושים בחירה לכאן או לכאן, כדאי לכם לקרוא את המאמר מתחילתו ועד סופו.

 

חתונה קטנה עם אוכל משובח

זה שהחלטתם לוותר על האולם זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על החוויה. החתונה שלכם חייבת להיות חתונה מושלמת, והאורחים צריכים להיות מרוצים. זה לא משנה כמה אורחים הזמנתם, יהיה עליכם לתת להם את הכי טוב שיש. דווקא זה שאינכם מחויבים לקחת את האוכל מהאולם זוהי הזדמנות שכדאי לכם לנצל לטובתכם. הזמנת שף פרטי לאירוע פרטי תהיה הבחירה הכי טובה שיש. השף יספק לאורחים שלכם אוכל משובח, כזה שהם לא ימצאו באף אולם בארץ.

 

התאמת האוכל לסוג האירוע

כל מי שיצא לו לבקר באולמות שונות בארץ מכיר את המנות הקיימות בעל פה. קשה מאוד לראות הבדלים בין אולם אחד לבין אולם אחר בכל מה שקשור לאוכל. תמיד בחתונות תוכלו לראות את אותו האוכל מוגש לשולחן, והבחירה היא בחירה דלה. הזמנת שף פרטי לאירוע חתונה ביתית יאפשר לכם לשנות את המציאות הזאת. תהיה לכם אפשרות להתאים את האוכל לסוג האירוע ולאופי של האורחים. כך שכל אחד יראה כי חשבו עליו כאשר בחרו את האוכל לחתונה עצמה.

יחס אישי לכל אחד מהאורחים

האם אתם יודעים מי עומד מאחורי האוכל באולמות האירועים? התשובה היא שלא. אף אחד לא באמת יודע מי הוא השף שאחראי על האוכל. בעת הזמנת שף פרטי לאירוע קטן תוכלו להביא את החוויה האינטימית צעד אחד קדימה. כל אחד מהאורחים יוכל להכיר בצורה ישירה את השף שאחראי על האוכל. לא רק שהמוזמנים יכירו את השף, הם יראו אותו מבשל להם בלייב. פתאום האירוע כולו מקבל תפנית חיובית שיכולה לשדרג אותו באופן משמעותי.

מחיר שלא יגביל אתכם

 

הזמנת שף פרטי לאירוע לא חייבת להיות הוצאה כל כך גבוה. זה נכון שהעלות של המנה היא לא עלות נמוכה, אך עדיין היא לא עלות גבוהה במיוחד. הרי גם ככה חסכתם לעצמכם את ההוצאה על האולם, תוכלו לנתב את ההוצאות למקום טוב. ברגע שהאוכל באירוע יהיה ברמה גבוהה, ואין סיבה שהאורחים לא יהיו מרוצים. יכול להיות שגם תראו את זה בא לידיי ביטוי במתנות שאותן האורחים יתנו. כל אורח יביא מתנה גדולה יותר מכיוון שיש שף פרטי באירוע.

מאמרים נוספים בנושא
Picture of שמרית גנור
שמרית גנור

שמרית מתמחה בהפקות אירועים מעל 6 שנים.
שמרית יודעת גם לעשות הפקות אירועים במקומות מיוחדים כמו חתונה בטבע או באיזה פארק

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!